Pozycjonowanie stron

z EasySEM

Odkąd wyszukiwarki internetowe mają coraz większy udział w wyścigu o Klienta - pozycjonowanie ma newralgiczne znaczenie. Wchodząc dzisiaj w biznes, jakikolwiek biznes, nieustannie słyszy się o istocie obecności w sieci oraz o tym, jak ważne jest pozycjonowanie stron. Specjaliści twierdzą, że bez SEO w dzisiejszym, cyfrowym świecie - firma jest skazana na niepowodzenie.

Nasza firma ma na celu świadczenie klientom najwyższej jakości usług SEO, ale też zapewnia edukację w tym kontekście. Dlaczego? Aby wszyscy zrozumieli, że każdy wydany grosz na skuteczne pozycjonowanie ma sens

Współpraca z EasySEM

Współpraca img-1

Pozycjonujemy, optymalizujemy od wielu lat zarówno dowolne strony www, jak i e-sklepy.

Współpraca img-2

Przygotowujemy indywidualne wyceny

Współpraca img-3

Działamy skutecznie i zgodnie z wytycznymi Google.

Współpraca img-4

Największym priorytetem dla nas jest sukces Klienta.

Tak jak wspominaliśmy - jesteśmy również w pełni zaangażowani w edukację naszych klientów tak, aby mogli całkowicie zrozumieć, co jest wymagane w SEO. To pozwoli nam wspólnie iść w kierunku samego celu, jakim jest jak najwyższa konwersja i topowe miejsca w wyszukiwarkach. Obiecujemy, że nie będziemy ukrywać się za żargonem branżowym, ale z największą ochotą odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Nie interesują nas kompromisy, bylejakość czy półśrodki - działamy w celu dostarczania rzeczywistych wyników, które pomagają firmom rozwijać swój pełen potencjał - dzięki jak najlepszej widoczności w wynikach wyszukiwania.

Formy rozliczenia

Stały miesieczny abonament

Stały miesieczny abonament

Innym modelem pozycjonowania, jaki mamy przyjemność zaoferować jest stały miesięczny abonament. To najlepszy wybór dla tych z Państwa, którzy posiadają dobrze rozplanowany budżet i chcą wiedzieć dokładnie, która jego część będzie poświęcona na działania związane z pozycjonowaniem. Wychodząc naprzeciw takim preferencjom zapewniamy tego typu rozwiązanie -gotowe pakiety, zestawy działań, które będą przez nas podejmowane w ramach zawartej umowy.

I choć nie jest to model pozycjonowania płatny za konkretne pozycje - możemy zagwarantować, że dzięki naszej wiedzy i stosowanym technikom, pożądany efekt w postaci zwiększenia widoczności strony w sieci Google zostanie osiągnięty. Potwierdzi to comiesięczny raport z działań SEO.

Opłata za efekt

Opłata za efekt

Zasada tego modelu pozycjonowania w praktyce oznacza, że opłaty naliczane są gdy strona internetowa osiągnie pozycję w TOP 10 wyniku Google. Po omówieniu Państwa potrzeb i aspiracji w kontekście SEO, wspólnie ustalamy cele, a następnie nasz zespół sprawnie dąży do ich osiągnięcia.

Przykładowe cele w tym modelu pozycjonowania:

- konkretna pozycja w TOP na wskazane słowa kluczowe

- określony ruch na stronie

- konwersja CTR

- dowolny inny cel ustalony przez Klienta (na przykład wskazana dzienna ilość zapytań z formularza kontaktowego).

Jest to bardzo często wybierany przez Klientów model współpracy z racji jego jasnych zasad działania. Szczególnie często decydują się na to rozwiązanie właściciele witryn, którzy mają po raz pierwszy do czynienia z agencją SEO i chcą się przekonać, czy to „faktycznie działa”. Dla nas to okazja do wykazania się i udowodnienia, że znamy się na pozycjonowaniu, a dla Państwa pewność, że każda zainwestowana złotówka zamieni się w pożądany SEO efekt.

Hybryda: abonament + opłata za efekt

Hybryda: abonament + opłata za efekt

Wszystkim Klientom, którzy w szczególny sposób cenią sobie elastyczne rozwiązania, chcemy zaproponować hybrydę dwóch powyższych rozwiązań - połączenie stałego abonamentu plus uiszczenie opłaty za efekt.

W tym modelu pozycjonowania przewidujemy stałą kwotę miesięczną, plus możliwość ustawiania celów takich jak frazy TOP, konwersja czy konkretny ruch i dopiero po osiągnięciu tych efektów związaną z nimi opłatę. Jest to polecany model dla właścicieli witryn, którzy nie lubią zamykać się w

Schematach, ale chcą też mieć zapewniony spokój związany ze stałym prowadzeniem działań SEO w ustalonej cenie.

EasySEM - pozycjonowanie na miare XXI wieku

EasySEM to agencja SEO zajmująca się zwiększaniem ruchu na stronie www poprzez wysoce ukierunkowaną optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Nie ma tutaj miejsca na niedomówienia czy niejasne działania – zależy nam na uczciwym i otwartym podejściu do wszystkich naszych usług SEO, stąd dążymy do zapewnienia naszym Klientom jak najlepiej zarządzanych kampanii mających na celu poprawę miejsca w wynikach wyszukiwania.

Jako profesjonaliści, rozumiemy złożoność skutecznej kampanii SEO oraz fakt, że aby odnieść sukces w wysoce konkurencyjnym środowisku wyników wyszukiwania - każdy aspekt podejmowany w ramach działań pozycjonowania musi być dokładnie przemyślany.

Dlatego nasi eksperci SEO uwzględniają wszystkie kwestie, które mogą mieć wpływ na wspięcie się na szczyt Google.

My zajmiemy się tym, by zwiększyć organiczny ruch do strony i zapewniać jak najwyższy wskaźnik konwersji, a Państwo dzięki temu będą mogli spokojnie skoncentrować się na swojej działalności.

Czym jest pozycjonowanie stron?

W dużym skrócie pozycjonowanie strony internetowej to szereg działań związanych z promowaniem witryny w wyszukiwarkach internetowych pod wskazane, pasujące do branży, oferty lub produktów frazy kluczowe.

Wszystkie metody są stosowane w celu powiększenia liczby osób odwiedzających witrynę poprzez uzyskanie wysokiego miejsca na stronie wyników wyszukiwania w wyszukiwarce.

Zasada działania jest prosta: im wyżej witryna plasuje się w organicznych wynikach wyszukiwania, tym większa szansa, że witryna ta zostanie odwiedzona przez użytkownika. Do tego właśnie dążą wszystkie działania związane z pozycjonowaniem, także te, które my w kompleksowy sposób chcemy zapewnić swoim Klientom.

Usługa SEO polega również na tym, aby wynik wyszukiwania był trafny w odniesieniu do zapytania użytkownika, aby jak najwięcej osób kliknęło w wynik po wyświetleniu w wyszukiwarce. W tym celu, odpowiednie fragmenty tekstu i metadanych są optymalizowane po to, aby upewnić się, że ten krótki fragment informacji widoczny z poziomu wyszukiwarki jest atrakcyjny w kontekście zapytania. To pozwala uzyskać wysoki współczynnik klikalności (CTR) z wyników wyszukiwania.

Gotowi na TOP? Zapraszamy!

Jeśli zatem chcą Państwo zrobić ten duży krok w kierunku sukcesu - z chęcią podamy dłoń i zabierzemy Państwa stronę tam, gdzie jest to możliwe. Zapraszamy do kontaktu - w przyjaznej atmosferze bez zobowiązań omówimy Państwa potrzeby. Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę - staniemy na wysokości zadania, by wspólnie znaleźć się na szczycie wyszukiwarki Google!

Napisz do nas

Kontakt